35 lat Geologa – rok 1988

Rok 1988, PRL na ostrym zakręcie, a nasz Geolog kończy właśnie 35 lat – ostatni rok „młodzieżowy” wg ówczesnej nomenklatury. Niestety powoli już widać „upadek” szkoły. To już chyba czwarty rok po przymusowej eksmisji. Podział na dwa przedziały czasowe nie pomagają. Przypomnę: 1,3 i 5 klasa chodziła na dzienną zmianę, 2 i 4 to popołudniówka. Cały czas czujemy się jak nie u siebie. Ale odbywa się zjazd, to już trzydzieści pięć lat. Krótki powrót do tamtych czasów. W komentarzach proszę o dopisywanie informacji o zdjęciach. W lewym dolnym rogu pokazuje się numer zdjęcia (np 1 z 8).

5 Comments:

 1. Zdjęcie nr 8/8 dzięki pomocy Tosi Gad :
  przy ścianie od lewej z tyłu Roman Kisiel, Na prawo od prof. St. Kozieła stoi Matylda Jóźwik- Luter, dalej Antonina Gad (Tosia) , Za P. Koziełem na lewo stoi Maria Jaroń (Jakubik) , obok Jurek Grochowiecki, częściowo widać za Katarzyną Serafin ( Twardowska) (obok p. Kozieła po lewej) – Halina Opińska Lisik, dalej Śp. Kasia Serafin, Aleksandra Olszewska, Kucają czwarta od prawej : prof. Anna Piskorz, dalej Jerzy Wójtowicz, Śp. Dariusz Bugajski, Andrzej Suchojad, Antoni Suchojad. Od lewej stoi dyr. Niemiec.

  • Droga Marzenko, tu wkradł się błąd.
   śp to Aleksandra Olszewska, a nie Kasia (nic nie wiem na ten temat). Na Fotografii obok Oli jest też Grażyna Kania (brunetka).
   Serdecznie pozdrawiam Jadzia

   • Jadziu, Aleksandra Oleszewska zmarła 24.04.2007 po ciężkiej chorobie w Chicago i tam jest pochowana
    Pozdrawiam Marzena

 2. Zdjęcie 5/8 od prawej
  Elżbieta Dziura
  prof. Elżbieta Nowak
  Danuta Michalczyk ( Czekaj)
  Maciej kwaśniewski
  Dorota Górczak ( Zielińska )
  Marzena Bakalarz-Doropowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.