65 LAT – zaczątek

Sobota 16 czerwca 2018 roku. 65 lat od utworzenia Technikum Geologicznego w Kielcach. Dziś publikujemy zdjęcia grupowe sprzed Katedry w Kielcach

5 Comments:

 1. Witam Państwa,
  mam ogromną prośbę. Jeśli ktoś z Państwa ma kontakt z Bogdanem Urbankiem, absolwentem 1974r., to bardzo proszę o mail na adres alinai@onet.eu.
  Z góry serdecznie dziękuję za informację.
  Alina I.

 2. Witajcie
  Serdecznie dziękuje organizatorom za profesjonalizm a pozostałym za świetną zabawę. Do miłego zobaczenia.
  Jan Adam Dąbek

 3. Ewa Moddzejewska

  Dziekuje organizatorom za fantastyczny klimat podczas naszego Zjazdu. Marzence Bakalarz Doropowicz – piękne dzięki za stworzenie rodzinnej , niepowtarzalnej,serdecznej atmosfery. Niezapomniane przeżycia, cudowne wspomnienia zachowam do następnego Zjazdu za 5 lat. Z serca DZIEKUJĘ. Ps. A co Wy na to żeby nasze zjazdy organizować częsciej? Jakie macie propozycje? Pozdrawiam wszystkich absolwentow!

 4. Ewa Modrzejewska

  Ogromne dzięki dla organizatorów ostatniego Zjazdu. Marzence Bakalarz-Doropowicz piękne dzięki za stworzenie niepowtarzalnej, rodzinnej, fantastycznej atmosfery. Niezapomniane , cudowne wspomnienia i emocje, które zachowam do następnego Zjazdu. Fantastyczna muzyka… A może organizatorzy pomyślą o naszych częstszych spotkaniach, co Wy na to? Pozdrawiam wszystkich absolwentów TG. Ewa M.

  • W imieniu Wszystkich organizatorów i swoim dziękuję bardzo za miłe słowa. Cieszę się, że większość jest zadowolona. Ale tej atmosfery nie byłoby bez nas wszystkich, Profesorów i Absolwentów. Pozdrawiam Wszystkich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.